B41252A0228M007
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A0228M
B41252A0228M007 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41252A0228M007, 2200 µF kapasitanslı ve 80V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponentin ±20% toleransı vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömre sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 120 Hz'de 2.51A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve benzeri devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V