B41252A0188M000
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41252A0188M
B41252A0188M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41252A0188M000, 1800 µF kapasitansına ve 80V rated voltajına sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca tespit edilebilir. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, AC/DC dönüştürücüler, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin polar yapısı sayesinde doğru kutuplandırması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V