B41231C9228M000
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231C9228M
B41231C9228M000 Hakkında
EPCOS B41231C9228M000, 2200 µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi sayesinde PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde yerleştirilir. 120 Hz'de 3.66 A ripple current özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığı aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunur. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V