B41231C9188M000
CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231C9188M
B41231C9188M000 Hakkında
EPCOS B41231C9188M000, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipine sahip olup, through-hole PCB uygulamalarında yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 3.49A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V