B41231C8688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231C8688M
B41231C8688M000 Hakkında
EPCOS B41231C8688M000 Alüminyum Elektrolitik Kondansatörü, 6800 µF kapasitans değeri ve 63V nominal voltaj ile general purpose uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kutu paketlemesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine ve ±20% tolerans aralığına sahiptir. 120 Hz'de 5.04 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V