B41231C3479M000
CAP ALUM 47000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231C3479M
B41231C3479M000 Hakkında
EPCOS B41231C3479M000, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajda çalışan bu radial snap-in tipi kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenilir performans sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin 2000 saatlik ömrü 85°C'de tasarlanmıştır. 120 Hz'de 6.62 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve energy storage gibi elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Through-hole montajı standart PCB işleme ile uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V