B41231C3399M000
CAP ALUM 39000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231C3399M
B41231C3399M000 Hakkında
EPCOS B41231C3399M000, 39000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saat ömre sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir. 120 Hz'de 6.38 A ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V