B41231C3339M000
CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231C3339M
B41231C3339M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41231C3339M000, 33000 µF kapasitanslı, 10V voltaj rating'li alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunar. ±20% kapasitans toleransı ve 120 Hz'de 5.69 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Düşük voltaj, yüksek kapasitans gerektiren endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve ses uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V