B41231C0278M000
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231C0278M
B41231C0278M000 Hakkında
EPCOS B41231C0278M000, 2700 µF kapasitanslı, 80V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun radial can-snap-in paketlemesiyle sunulan bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 120 Hz'de 4.05 A ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılan bu bileşen, kararlı depolama ve filtre işlevi sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V