B41231B9338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231B9338M
B41231B9338M000 Hakkında
EPCOS B41231B9338M000, 3300 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajıyla genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 120 Hz'de 4.72A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlama uygulamaları ve enerjinin depolanması gereken genel elektronik şemalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V