B41231B9278M000
CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231B9278M
B41231B9278M000 Hakkında
EPCOS B41231B9278M000, 2700 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutu pakajında sunulan bu komponent, ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi (85°C'de) sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 120 Hz'de 4.27 A ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V