B41231B7688M067
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231B7688M
B41231B7688M067 Hakkında
EPCOS B41231B7688M067, 6800 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 120 Hz'de 3.67 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, endüstriyel elektronik, güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V