B41231B6109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231B6109M
B41231B6109M000 Hakkında
EPCOS B41231B6109M000, 10000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial montaj türüne sahip olan komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleranslı bu kondansatör, 120 Hz'de 5.97A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama uygulamaları ve ses sistemleri gibi endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V