B41231B5279M000
CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231B5279M
B41231B5279M000 Hakkında
EPCOS B41231B5279M000 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 27000 µF kapasitans ve 25V nominal gerilime sahip bir radial snap-in tipi bileşendir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 6.12A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V