B41231B5229M000
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231B5229M
B41231B5229M000 Hakkında
EPCOS B41231B5229M000, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (-40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında, 85°C'de) özellikleri vardır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB üzerine döner tutturma yapılmaktadır. 120 Hz'de 5.51A ripple current değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V