B41231B5159M000
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231B5159M
B41231B5159M000 Hakkında
EPCOS B41231B5159M000, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, radial konfigürasyon ve snap-in montaj tipi ile sağlanır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 4.94 A ripple akımı kapasitesine sahip olan bu ürün, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.94 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V