B41231B4399M000
CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41231B4399M
B41231B4399M000 Hakkında
EPCOS B41231B4399M000, 39000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile panellere ve PCB'lere kolayca yerleştirilir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 85°C özellikleri taşır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 6.96 A ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında sıkça tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V