B41231B3479M000
CAP ALUM 47000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231B3479M
B41231B3479M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41231B3479M000, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve radial can snap-in paket formatına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz düşük frekansta 6.78A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V