B41231A9478M002
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A9478M
B41231A9478M002 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41231A9478M002, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile çalışmak üzere tasarlanmış bu snap-in radial kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile 5.86A ripple current kapasitesi (120 Hz) bulunan polar yapılı bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devrelerinde uygulanmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V