B41231A9188M000
CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A9188M
B41231A9188M000 Hakkında
EPCOS B41231A9188M000, 1800 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisi sağlar. ±20% tolerans ve through-hole montajı ile PCB tasarımlarında güç kaynakları, filtre devreler ve enerjilendirme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 120 Hz'de 3.26 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V