B41231A8828M000
CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A8828M
B41231A8828M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41231A8828M000, 8200 µF kapasitansı ve 63 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömrü garanti eder. ±20% tolerans aralığında üretilmiş, 120 Hz'de 5.62 A ripple current kapasitesi bulunan bu komponent, güç kaynakları, filtre devreleri, buffer uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V