B41231A7688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A7688M
B41231A7688M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41231A7688M000, 6800 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile PCB'ye direkt yerleştirilmek üzere üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür süresine sahip olup, 120 Hz'de 3.73 A ripple akımını tolere edebilmektedir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel devreler başta olmak üzere yüksek kapasitans değeri gereken uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V