B41231A5189M000
CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A5189M
B41231A5189M000 Hakkında
EPCOS B41231A5189M000, 18000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through hole montajı için radial, snap-in kutuya sahiptir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 5.45 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V