B41231A4569M002
CAP ALUM 56000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A4569M
B41231A4569M002 Hakkında
EPCOS B41231A4569M002, 56000 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB bağlantısı sağlar. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özellikleri vardır. 120 Hz'de 8.08A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V