B41231A4569M000
CAP ALUM 56000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A4569M
B41231A4569M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41231A4569M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 56000 µF kapasitans değeri ve 16V nominal gerilim ile tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipi ile Through Hole montajına uygun olan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür ürününün güvenilirliğini sağlar. 120 Hz'de 8.08A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu komponentin polarizasyonu pozitif-negatif olup polar bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V