B41231A3569M000
CAP ALUM 56000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A3569M
B41231A3569M000 Hakkında
EPCOS B41231A3569M000 serisi alüminyum elektrolitik kondansatör, 56000 µF kapasitans değeri ve 10V rated voltaj ile tasarlanmıştır. Through-hole montajlı radial snap-in yapısında bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta sağlar. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. 120 Hz'de 7.31 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V