B41231A158M
CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
B41231A158M
B41231A158M Hakkında
B41231A158M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile çalışan bu komponen, radial snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır ve through-hole montajı destekler. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 2.67A (120 Hz'de) ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V