B41112A4106M000
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41112A4106M
B41112A4106M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41112A4106M000, 10 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltajda çalışan bu polarize kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Yüksek frekansta 42 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 28 mA (120 Hz) ripple akımı kapasitesindedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. SMD radial can paketinde tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V