B41044A9157M
CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41044A9157M
B41044A9157M Hakkında
EPCOS B41044A9157M, 150 µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkündür. 120 mOhms impedans ve 100 kHz'de 762 mA ripple current taşıyabilme kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi ile belirlenen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılan bir bileşendir. Ürün durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 762 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V