B41044A8107M
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41044A8107M
B41044A8107M Hakkında
B41044A8107M, EPCOS tarafından üretilen 100 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanan bu radial bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değeri ile üretilen komponentin 105°C'de 5000 saatlik çalışma ömrü bulunmaktadır. Yüksek frekans (100 kHz) için 456 mA ve düşük frekans (120 Hz) için 319.2 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile radyal kutu paketlemesinde sunulan bu komponentin 120 mOhm empedansı düşük ESR uygulamaları için uygundur. Şu anda üretim dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 456 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 319.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V