B41044A8106M
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41044A8106M
B41044A8106M Hakkında
B41044A8106M, EPCOS tarafından üretilen radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10 µF kapasitans değerine ve 63 V nominal gerilime sahip bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through Hole montaj türüne uygun radial can paketinde sunulan kondansatör, 100 kHz'de 111 mA ripple akım kapasitesine ve 2 Ohm impedansa sahiptir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Kompakt tasarımı sayesinde sınırlı alan olan elektronik devrelere entegrasyonu kolaydır. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 2 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 111 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V