B41044A7107M
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41044A7107M
B41044A7107M Hakkında
B41044A7107M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole PCB'lere entegre edilir. ±20% tolerans ve 140 mOhms empedans değerine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 450 mA ripple akımı kapasitesine 100 kHz frekansında ve 315 mA ripple akımı 120 Hz'de sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 315 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V