B41044A7106M
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41044A7106M
B41044A7106M Hakkında
B41044A7106M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak yerleştirilmek için tasarlanmıştır. 35 V rated gerilime sahip bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 100 kHz frekansda 180 mA olup, 700 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyali düzeltme uygulamalarında tercih edilen bu bileşen, obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V