B41044A6224M
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41044A6224M
B41044A6224M Hakkında
EPCOS B41044A6224M, 0.22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. Through hole montajı için uygun olan bu kondansatör, 100 kHz frekansında 18 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Gücü düşük elektronik devrelerde, filtre, bypass ve coupling uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Impedance 8 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V