B41044A4687M
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41044A4687M
B41044A4687M Hakkında
EPCOS B41044A4687M, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial bağlantılı komponent, 80 mOhms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 850 mA ripple current kapasitesine, ±20% toleransa ve 5000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. Radial kan paketinde sunulan komponent, obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V