B41044A3109M
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41044A3109M
B41044A3109M Hakkında
EPCOS B41044A3109M, 10000 µF kapasitesi ve 10V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü (105°C'de) özellikleri bulunan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç yönetimi devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. 22 mOhms impedans değeri ve 3A ripple current (100 kHz) kapasitesi sayesinde yüksek frekanslı devrelerde kullanılabilir. Radial Can paket tipi ile kompakt tasarımlara uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V