B41043A7397M
CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41043A7397M
B41043A7397M Hakkında
B41043A7397M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 390µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu komponent, 35V nominal voltaj ile çalışır ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. 5000 saat 105°C ömrü bulunan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 55 mOhms impedans değeri ile 100 kHz'de 955 mA ve 120 Hz'de 764 mA ripple akım kapasitesi vardır. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kullanıma uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve filtering işlemlerinde tercih edilir. Not: Bu ürün obsolete (üretim durdurulmuş) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 955 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 764 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V