B41043A7337M
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41043A7337M
B41043A7337M Hakkında
EPCOS B41043A7337M, 330 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömre sahiptir. 60 mOhms düşük impedans değeri ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve diğer genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılabilir. 100 kHz frekansında 810 mA ve 120 Hz frekansında 567 mA ripple akım toleransı vardır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılabilir. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 810 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 567 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V