B41043A7127M
CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41043A7127M
B41043A7127M Hakkında
EPCOS B41043A7127M, 120 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltajda çalışan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyona uygun olan cihaz, 3000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti eder. -55°C ile +105°C arasında işletim sıcaklığına sahiptir. 100 kHz'de 370 mA ve 120 Hz'de 259 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 140 mOhms impedansı düşük frekans uygulamalarında kullanıma elverişlidir. Genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, gücü filtreleme, bypass ve desuplaj işlemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 370 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 259 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V