B41043A6226M
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41043A6226M
B41043A6226M Hakkında
B41043A6226M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Radial montaj türü ve through-hole terminal konfigürasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ile ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömrü garanti eder. 100 kHz'de 100 mA ve 120 Hz'de 55 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 650 mOhms impedansı ile endüstriyel, tüketici ve bilgisayar elektronikleri uygulamalarında tercih edilir. Parça obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 650 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V