B41043A6156M
CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41043A6156M
B41043A6156M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41043A6156M, 15 µF kapasitansına ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 100 kHz'de 72 mA ve 120 Hz'de 39.6 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 930 mOhm empedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Impedance 930 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 39.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V