B41043A4398M
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41043A4398M
B41043A4398M Hakkında
EPCOS B41043A4398M, 3900 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 22 mOhms impedans ve 5000 saatlik ömür süresi (105°C'de) özellikleriyle sunulur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 100 kHz'de 2.22A ve 120 Hz'de 1.998A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajı destekler. Başta güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamaları olmak üzere endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.998 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V