B41043A2127M
CAP ALUM 120UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41043A2127M
B41043A2127M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41043A2127M, 120 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can şeklinde gövdeye ve through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. 650 mOhm empedans değeri ile 100 kHz'de 115 mA ve 120 Hz'de 80.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Endüstriyel kontrol, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanmıştır. Parça durumu itibariyle artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 650 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V