B41042A8476M
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A8476M
B41042A8476M Hakkında
EPCOS B41042A8476M, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj türüne sahip bu bileşen, through-hole PCB uygulamalarında yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 367 mA ve 120 Hz'de 256.9 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 1.2 Ohm impedansı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün üretimden kaldırılmıştır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 1.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 367 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 256.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V