B41042A7337M
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A7337M
B41042A7337M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41042A7337M, 330µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömürlü tasarımı bulunmaktadır. 180 mOhm impedansı, 100 kHz'de 1.061 A ve 120 Hz'de 742.7 mA ripple akımı toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile tespit edilmiştir. Parça obsolete statüsünde olup, stok kontrol edilmeden temin edilmemelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.061 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 742.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V