B41042A6227M
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A6227M
B41042A6227M Hakkında
B41042A6227M, EPCOS tarafından üretilen 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Radial montaj türü ile through-hole PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.045 A, 120 Hz'de 731.5 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, 270 mOhms empedansı ile filtre, dekuplaj ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.045 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 731.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V