B41042A6128M
CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A6128M
B41042A6128M Hakkında
B41042A6128M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1200 µF kapasitans ve 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial, Can paket tipinde tasarlanmış bu kondansatör, through-hole montaj yöntemini destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 72 mOhm impedans değeri ve ±20% tolerans özellikleri taşır. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 2.264 A ve 120 Hz'de 2.038 A olarak belirlenmiştir. Endüstriyel, tüketici ve ticari elektronik cihazlarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Bileşen mevcut olmayan ürün (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 72 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.264 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.038 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V