B41042A6107M
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41042A6107M
B41042A6107M Hakkında
B41042A6107M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans değeri, 50 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 436.1 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Through hole montaj yöntemi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. Impedansı 500 mOhm'dur. Ürün müteahhitliği sona ermiştir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 436.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V