B41042A4827M
CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41042A4827M
B41042A4827M Hakkında
B41042A4827M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kılıfta sunulan bu bileşen, 16V nominal gerilim ile çalışmakta ve ±20% tolerans sağlamaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisiyle sunulmaktadır. 150 mOhm impedans değerine ve yüksek frekansta 1.225A (100 kHz), düşük frekansta 980mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda through-hole montajı için tasarlanmıştır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.225 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V