B41042A4687M
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41042A4687M
B41042A4687M Hakkında
EPCOS B41042A4687M, 680 µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 180 mOhms empedansı ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 100 kHz'de 1.021 A ve 120 Hz'de 816.8 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Çeşitli elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör günümüzde üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.021 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 816.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V